Dokumenty on-line - odwołania od decyzji ZUS
Odwołanie od decyzji ZUS

Odwołanie od decyzji ZUS – wzór.

W odpowiedzi na liczne prośby, które otrzymuje w wiadomościach prywatnych dotyczące przesłania wzoru odwołania, postanowiłam dla Państwa taki wzór przygotować.

Wzór zwiera kilka praktycznych porad. Zachęcam Państwa, aby przed rozpoczęciem pisania odwołania zapoznali się Państwo również z informacjami z poniższych wpisów:

Wzór odwołania znajdą Państwo w pliku pt. Wzór odwołania od decyzji ZUS

Proszę pamiętać, iż każda sprawa jest indywidualna, dlatego też należy niniejszy wzór dopasować do konkretnego stanu faktycznego i rodzaju spraw.

Porady prawne Kraków

Porady prawne ZUS on-line
Tagi
Pokaż więcej
Dokumenty on-line - odwołania od decyzji ZUS

Kinga Matyasik-Ochlust

Jestem radcą prawnym i od 2009 roku prowadzę działalność na obszarze całej Polski walcząc przed Sądami w sprawach o emerytury, renty, zasiłki, świadczenia przedemerytalne, jak również o zaległe składki na ubezpieczenie. Dzięki dziesiątkom przeprowadzonych spraw, jestem w stanie wspomóc swoich klientów doświadczeniem nabytym w procesach, jak również znaleźć racjonalne argumenty na przeciwstawienie się bezzasadnym odmowom w decyzjach dotyczących przyznania gwarantowanych świadczeń.

Podobne artykuły

3 komenatrzy

 1. Dzień dobry

  Taka sytuacja:

  Pewna liczba osób w roku 2013 ostała zgłoszona do ZUS, różne osoby w różnych miesiącach. Tak naprawdę nie pracowali, nie wykonywali zlecenia.

  W 2015 wszystkie te osoby zostały wyrejestrowani z datą zgłoszenia

  Otrzymaliśmy w lipcu wiele decyzji z ZUS o wszczęciu postępowania ponieważ zgłoszenia były a nie były wysłane DRA. Nie ma żadnych dokumentów związanych z zatrudnieniem.

  Muszę teraz się odwołać ale tak naprawdę nie wiem jak. Nie wiem co mogę napisać. Bardzo proszę o pomoc

  pozdrawiam

 2. Dzien dobry mam takie pytanie w 2017 roku zmarl mi nagle maz w 2018moglam starac sie i rete rodzina maz pracowal na kopalni 15 lat i 12 lat w zloylam do zusu wszystkie dokumety i przyznali mi rete rodzin a w kwocie 523zl wiec udalam sie do zusu ponownie pani powiedziala ze ktos policzył tylko 9 lat pracy meza i dlatego mam taką rente wiec pinownie zlizylam wszystkie papiery i poprosiłem o ponowne przeliczenie dostalam decyzjie ze zus nie zgadza sie ponownie przeliczyć skladek co moge zrobic
  W takiej sytuacji bo nawet
  T naj niższej średniej krajowej nie mam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Aby dodać komentarz rozwiąż równanie: *

Close